Олімпійські ігри завершились. Яке місце посіла Україна в медальному заліку?

2 хвилини на читання

11 серпня у Парижі завершились Олімпійські ігри 2024. Україна завершила спортивні змагання з 12 нагородами. Ми зайняли 22 місце у медальному заліку.

Перше місце посіли США, у них 40 золотих із загальної кількості в 126 медалей. На другому — Китай, теж 40 золота, але всього 91 медаль. На третє місце вирвалася Японія – 20 золотих, 45 всього.

На подіум від української команди Олімпійських ігор-2024 у Парижі підіймалися:

Ольга Харлан, Олена Кравацька, Аліна Комащук, Юлія Бакастова (фехтування на шаблях, командна першість) — золота медаль

Ярослава Магучіх (легка атлетика, стрибки у висоту) — золота медаль

Олександр Хижняк (бокс, в.к. до 80 кг) — золота медаль

Сергій Куліш (кульова стрільба, стрільба з гвинтівки з трьох положень на дистанції 50м) — срібна медаль

Ілля Ковтун (спортивна гімнастика, паралельні бруси) — срібна медаль

Парвіз Насібов (греко-римська боротьба, в.к. до 67кг) — срібна медаль

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок (веслування, каное-двійка 500м) — срібна медаль

Ірина Коляденко (вільна боротьба, в.к. до 62кг) — срібна медаль

Ольга Харлан (фехтування на шаблях, особиста першість) — бронзова медаль

Ірина Геращенко (легка атлетика, стрибки у висоту) — бронзова медаль

Михайло Кохан (легка атлетика, метання молота) — бронзова медаль

Жан Беленюк (греко-римська боротьба, в.к. до 87кг) — бронзова медаль

• Зображення посту: Олімпійські ігри завершились. Яке місце посіла Україна в медальному заліку?

Олімпійські ігри-2024 проходили в Парижі з 26 липня по 11 серпня. Наступні літні Олімпійські ігри відбудуться 2028 року в Лос-Анджелесі.

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах.

Підтримайте нашу роботу і допоможіть нам зростати та надавати якісні послуги.