• ВАЖЛИВО

1 хвилина на читання
Зображення посту: У Парижі завершилась Паралімпіада – заключну медаль здобув пауерліфтер з Маріуполя

У Парижі 8 вересня закрили Паралімпіаду-2024. Українська збірна має 82 нагороди та посіла сьоме місце у командному заліку. Заключну медаль ігор для збірної України здобув 36-річний Антон Крюков, повідомляє Донецька ОВА.

У категорії понад 107 кг він став срібним призером, піднявши штангу вагою 251 кг. Це його перша медаль такого рівня. Антон Крюков представляє Донецький центр «Інваспорт».

Усього спортсмени Донеччини принесли Україні 20 медалей (5 золотих, 9 срібних і 6 бронзових). Найбіліше медалей здобув пара плавець Андрій Трусов – 2 «золота» і 3 «срібла». Медалями також відзначилися Данило Чуфаров, Олександр Комаров, Марина Піддубна, Ігор Німченко, Ярослав Семененко, Вероніка Коржова, Єгор Дементьєв і Роман Полянський.

Перше місце в командному заліку посіла збірна Китаю з 220 нагородами.

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах.