• ВАЖЛИВО

Україна піднялась на 10 місце у медальному заліку Паралімпіади

2 хвилини на читання
Зображення посту: Україна піднялась на 10 місце у медальному заліку Паралімпіади

За підсумками п’ятого змагального дня Паралімпіади-2024 у Парижі збірна Україна виграла ще вісім нагород. Зокрема, дві з них — золоті. Підсумки підбив Національний комітет спорту людей з інвалідністю.

Медалі отримав Денис Остапченко у пара плаванні на дистанції 50 м на спині, клас S3 виборов «золото»,  Сергій Паламарчук на цій же дистанції здобув «бронзу». Ігор Цвєтов у бігові на дистанції 100 м клас Т35 виборов «золото». Андрій Трусов на дистанції 400 м вільний стиль, клас S7 — «срібло».

Ілля Яременко виборов срібну нагороду, а Олексій Вірченко — «бронзу» у пара плаванні на дистанції 50 м вільний стиль, клас S13. Олександр Литвиненко у стрибках у довжину, клас Т36 виборов «бронзу». Зоя Овсій (пара легка атлетика) у метанні диску F53 виборола «бронзу»

Загалом в України — 35 медалей — 5 золотих, 12 срібних та 18 бронзових.

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах.